Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] PODCZAS GRANIA NORMALA.. SPADŁEM DO NIŻSZEJ LIGI.


deloshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam grałem dzisiaj rozgrywkę Klasyczną - Normal 5v5, przegraliśmy mecz i kiedy gra się skończyła w oknie statystyk wyskoczyło mi że awansowałem do Brąz V, chociaż niedawno wyszłem z brązu na srebro. Czy mam pisać do supportu ? ponieważ wydaje mi się że takie coś nie powinno mieć miejsca.

odgoblinamordu.png


Pomogłem daj "Like"


Opublikowano

Istnieje przypis w regulaminie Dywizji Rankedów, że jeżeli nie grasz przez 28 dni, to spadasz o kilka punktów w dół co raz to więcej.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ale grałem wczoraj 3rankedy, gram praktycznie codziennie 1 jakoś.

Napisałem już do supportu w tej sprawie

odgoblinamordu.png


Pomogłem daj "Like"


Opublikowano

dziś wlazłem na lola i mi pisze, że "awansowałem" do brązu III, gdy jestem w II, a potem patrze i nadal jestem w II. sprawdź czy na 100% cie przerzuciło

Opublikowano

Wszystko się wyjaśniło, mój team spadł z drużyny rankingowej 3v3 a mi się klient zbugował jakoś i pisało że Solo/Duo po restarcie wszystko działało jak należy, dzięki wszystkim za pomoc ;)

odgoblinamordu.png


Pomogłem daj "Like"


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...